Blog

Z pasją wypełniamy Twoją przestrzeń najlepszą energią Feng Shui

Feng Shui to starożytne zasady planowania przestrzeni i osiągnięcia harmonii. Jesteśmy przekonani, że właściwe zaprojektowane wnętrze i dobór wyposażenia, ma znaczący wpływ na jakość naszego życia. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w metamorfozie domów, które przynosiły ich mieszkańcom radość i poczucie równowagi.

Od wielu lat wspólnie z Panią Elżbietą J. Górską, autorytetem w dziedzinie Feng Shui, psycholożką a zarazem właścicielką firmy „Psychologia wnętrz” realizujemy projekty dla klientów poszukujących harmonijnej aranżacji mieszkań i biur. Każda przestrzeń ma swoją „duszę”. Mieszkania powinny być oazą spokoju, swobody i bezpieczeństwa, zapewniać komfort, relaks i pełną regeneracje. W relacjach biznesowych ważna jest przyjazna atmosfera przyciągająca nowych klientów i wpływająca na utrzymanie dobrych relacji z obecnymi partnerami.

Dzięki naszym rekomendacjom pomieszczenia, w których mieszkach i pracujesz staną się bliższe Twojej energii, podniesie się Twoja efektywność, więzi z ludźmi staną się bliższe a rozmowy bardziej konstruktywne.

 

Współpraca z Panią Elżbietą Górską opiera się na:

 

→ Analizie potrzeb

Prace rozpoczynamy od wnikliwego zapoznania się z potrzebami klienta. Do przeprowadzenia analizy potrzebne jest również zgromadzenie odpowiednich danych, takich jak plan budynku lub rok budowy.

→ Analizie psychologicznej pomieszczeń

Każdy dom jest wyjątkowy i charakteryzuje się inną energią. Na tym etapie dokonuje się analizy psychologicznej pomieszczeń, na podstawie której tworzony jest wykres obrazujący możliwości budynku.

 

→ Rekomendacji zmian analizowanych wnętrz

Ten etap to moment, w którym przedstawione zostają propozycje zmian w pomieszczeniach, na przykład dotyczące kolorystyki mebli oraz ich ustawienia. Dzięki aranżacjiw oparciu o zasady feng shui ​oraz psychologię wnętrz​, Twój dom odzyska równowagę i harmonię.

 

→ Szczegółowym omówieniu raportu

Raport jest tworzony na potrzeby konkretnego budynku. Obejmuje on plan domu, opis otoczenia oraz inne konieczne dane. Każda sekcja domu poddawana jest analizie energii, w celu zaproponowania odpowiednich zaleceń, na podstawie których architekt może zaprojektować Twoje wymarzone, w pełni harmonijne wnętrze.

 

→ Rekomendowanych rozwiązaniach

Zgodnie z zasadami, nie tylko feng shui​, ale też psychologii wnętrz wskażemy Ci, jak dokładnie powinno wyglądać dane pomieszczenie w Twoim domu, biurze czy hotelu. Począwszy od ustawienia mebli, które ma niebywały wpływ na cyrkulację energii, poprzez zmianę kolorystyki, oddziałującej na ludzki organizm, aż po dobór odpowiednich akcesoriów.

 

Zapraszamy do współpracy w poszukiwaniu harmonii.