Umage Acorn White lampa wisząca

Umage Acorn White lampa wisząca

345,00 

Wyczyść

Opis

Inspiracja, która stoi za projektem lampy Acorn UMAGE to natura w swojej czystej postaci. Jacob Rudbeck sięgnął po sprawdzone źródło, dla stylu skandynawskiego, gdy podczas spaceru lasem, natknął się na delikatne żołędzie leżące u podstawy dumnych dębów. Mając w pamięci ten obraz stworzył kolekcję lamp wiszących Acorn. Ich drobna forma łączy w subtelny sposób kilka materiałów. Delikatna linia szklanego klosza, jego silikonowe zwieńczenie w matowej czerni lub bieli i kontrastujące, eleganckie wnętrze z lustrzanego metalu. Podążając za trendami do wyboru w jednym z kilku modnych odcieni: chrom, złoto, miedź.

Lampa Acorn, choć drobna, potrafi grać główne skrzypce we wnętrzu. Wyeksponowana żarówka daje równomierne, nastrojowe światło. A gdy zastosujesz kilka tych lamp powieszonych obok siebie lub w kaskadzie – otrzymasz imponujący, jasny żyrandol. Doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym powieszenie kilku lamp w jednym miejscu jest kolekcja UMAGE Cannonbal Cluster.

Do zastosowania z lampą Acorn polecamy żarówkę Idea LED 2W A++ 45 mm.

Wszystkie produkty UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia. Rekomendujemy dedykowane zawieszenia z kablem w oplocie do wszystkich lamp UMAGE.

Standardowe z tworzywa: kolor biały lub kolor czarny

Metalowe UMAGE Rosette: kolor biały lub kolor czarny

Silikonowe UMAGE Cannonball

 

Projekt: Jacob Rudbeck

Materiał: szkło, silikon, aluminium

Wymiary: średnica 14 cm, wysokość 16 cm

Kolor: czarny + chrom lustrzany (wnętrze)

Źródło światła: żarówka E27 LED max 15W (nie dołączona)

Dodatkowe informacje

kolor wnętrza

chrom, złoto, miedź