About us

O Nas

We are proud to present our work. These projects are built using latest technologies and best talents. The benefits of our building methods guarantee quality for many years to come.
O firmie

Perffecto

Jeśli jedno słowo miało by nas określić, to na pewno jest nim PASJA.

Design i psy to nasza miłość, którą chcemy się dzielić! I pragniemy aby ją poczuł każdy, kto odwiedzi nasz showroom na ulicy Karolkowej 30 w Warszawie. Zajrzyj do nas lub umów się na spotkanie, a z przyjemnością zaprezentujemy Ci nasze produkty lub pomożemy odnaleźć, to czego aktualnie poszukujesz. A jeśli tylko zechcesz dodatkowych wskazówek jak najlepiej wypełnić swoją przestrzeń, nasza mistrzyni Feng Shui zapewni Twoim wnętrzom najlepszą energię i dobrobyt.
Na pierwszym miejscu stawiamy możliwość dostosowania naszej oferty do potrzeb klientów. Oprócz profesjonalnego doradztwa oraz projektów wnętrz, realizujemy indywidualne zamówienia mebli, w tym tapicerowanych. Nasza oferta bazuje na stałej współpracy z wykwalifikowanymi producentami specjalizującymi się w różnych projektach w zależności od potrzeb. Ponadto bogata oferta oświetlenia, tapet, dywanów oraz innych drobnych akcesoriów doskonale uzupełnia całość. Nie zapominamy także o naszych czworonożnych przyjaciołach. Oferujemy zarówno szyte na miarę smycze i obroże ale także miski i posłania. Wszystko to z myślą o komforcie naszych pupili i ich właścicieli.

Perffecto to powstały w 2015 roku brand założony przez parę architektów, którzy mają na swoim koncie wiele udanych realizacji na terenie Warszawy i w okolicach. Obecna właścicielka marki – stylistka, miłośniczka mody i pięknych wnętrz, trafiła tu w poszukiwaniu nowych rozwiązań dla swojego mieszkania. Nie wiedziała jeszcze, że będzie to dla niej początek nowej przygody i realizacji marzenia, by wreszcie zacząć hojnie dzielić się poczuciem piękna i doświadczeniem zdobywanym latami.

Postawiła sobie za cel stworzyć nową jakość na rynku. Bazując na kompleksowym i szytym na miarę podejściu do klienta i współpracy z projektantami postanowiła wyjść na przeciw ludziom podobnym do niej samej. Żyjących na pełnych obrotach ale jednak w otaczającej rzeczywistości poszukujących piękna i stabilności. Wiedząc, że tylko pełne dobrej energii wnętrze, wykonane z miłością i z wysokiej jakości, naturalnych materiałów przetrwa próbę czasu w 2019 roku powstał showroom Perffecto w nowej odsłonie.