Lustro ścienne Scandi Slim, złota rama – GieraDesign

Lustro ścienne Scandi Slim, złota rama – GieraDesign

799,00 2 199,00 

Wyczyść

Opis

Lustro Scandi Slim – to okrągłe lustro w cienkiej ramie (do wyboru w kilku kolorach). Bestseller ostatnich sezonów, zdobywca nagród i ideał dla tych, którzy kochają proste wzornictwo bez zbędnych ozdób. Lustro Scandi w wersji Slim zdobyło prestiżową nagrodę w konkursie „Dobry Design 2019”, a do kolejnego („Dobry Wzór 2019”) zostało rekomendowane przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Uniwersalny i ponadczasowy design sprawia, że lustro Scandi Slim pasuje do wielu pomieszczeń. Wyjątkowo cienka  rama o szerokości 11 mm (sprawdź wersję podstawową 20mm) wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF pokrytej twardym dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Wykończenie matowe. W ramę wklejone lustro o wysokim połysku, krawędzie szlifowane i polerowane. Tafla zabezpieczona od tyłu folią, która w razie stłuczenia utrzymuje szkło w ramie.

Marka GieraDesign powstała w 2013 roku i jest kontynuacją rodzinnego rzemiosła szklarskiego, które funkcjonuje nieprzerwanie od 1946 roku. Mamy bogate doświadczenie w produkcji luster i pracy ze szkłem. Znajomość przekazywanych z pokolenia na pokolenie tajników warsztatu pozwala tworzyć wyjątkowe produkty, których jakość i wzornictwo doceniają zarówno klienci, jak i profesjonaliści. Lustra GieraDesign w ostatnich latach zdobyły nagrody w pięciu prestiżowych konkursach branżowych.