LAMPA WISZĄCA ACORN SMOKED STEEL UMAGE

LAMPA WISZĄCA ACORN SMOKED STEEL UMAGE

389,00 

Opis

Inspiracja, która stoi za projektem lampy Acorn UMAGE to natura w swojej czystej postaci. Jacob Rudbeck sięgnął po sprawdzone źródło, dla stylu skandynawskiego, gdy podczas spaceru lasem, natknął się na delikatne żołędzie leżące u podstawy dumnych dębów. Mając w pamięci ten obraz stworzył kolekcję lamp wiszących Acorn. Ich drobna forma łączy w subtelny sposób kilka materiałów.

W lampie Acorn Smoked Steel delikatna linia szklanego klosza otrzymała stylowe, przydymione wybarwienie. Jego zwieńczenie stanowi metalowy “kapelusik” w chłodnej barwie chromu. Eleganckie wnętrze lustrzanego metalu sprawia, że projekt jest niezwykle elegancki i wyważony.

Lampa Acorn, choć drobna, potrafi grać główne skrzypce we wnętrzu. Wyeksponowana żarówka daje równomierne, nastrojowe światło. A gdy zastosujesz kilka tych lamp powieszonych obok siebie lub w kaskadzie – otrzymasz imponujący, jasny żyrandol. Doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym powieszenie kilku lamp w jednym miejscu jest kolekcja UMAGE Cannonbal Cluster.

Do zastosowania z lampą Acorn polecamy żarówkę Idea LED 2W A++ 45 mm. lub inną max. 15W

Wszystkie produkty UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia. Rekomendujemy dedykowane zawieszenia z kablem w oplocie do wszystkich lamp UMAGE.

Standardowe z tworzywa: kolor biały lub kolor czarny

Metalowe UMAGE Rosette: kolor biały lub kolor czarny

Silikonowe UMAGE Cannonball

 

Projekt: Jacob Rudbeck

Materiał: szkło, silikon, aluminium

Wymiary: średnica 14 cm, wysokość 16 cm

Kolor: czarny + chrom lustrzany (wnętrze)

Źródło światła: żarówka E27 LED max 15W (nie dołączona)